Hammamet

Hammamet je jedna z nejvíce atraktivních destinací ležící v severní části Tuniska. Ročně do země zavítá statisíce turistů, kteří touží po pohádkové dovolené s množstvím zážitků. Dominantou letoviska jsou zejména luxusní hotelové komplexy a velkým lákadlem jsou místní pláže. Symbolem pro Hammamet se stala pevnost, která byla postavena během patnáctého století.

Historický duch ve vás zanechá také islámské město, které bylo postaveno Araby. Již zmíněná pevnost nabízí návštěvníkům nádherný výhled na město. Uvnitř na váš však čekají křivolaké uličky s trhem. Nevynechejte ani návštěvu dvou mešit, přičemž jedna pochází z patnáctého století a druhá z osmnáctého století.

Hammamet nabízí hotelové komplexy v moderním stylu, ale vybírat si budete zřejmě podle ceny. Nechybí ani tenisové kurty pro sportovní aktivity. Na plážích jsou pro aktivní sportovce nabízeny vodní sporty, které se stávají stále oblíbenější.

Lokalita nabízí jedinečné podmínky pro koupání se v moři a relaxaci na pláži. Jedná se o skutečný ráj pro milovníky opalování, protože místní pláže se řadí k nejslunečnějším a k nejčistším v celém Tunisku. Krásné pláže jsou situované na jih, čímž jsou dostatečně teplé. Jsou převážně písčitého charakteru a nabízí pozvolný vstup do vody.

Hammamet nabízí velké možnosti nakupování, protože se zde nachází celá řada obchůdků se zajímavým sortimentem. Na své si přijdou i milovníci nočního života, protože v tuniském letovisku jsou k mání bary a diskotéky s jedinečnou atmosférou, která láká na poznávání nových lidí. Poloha uprostřed Tuniska slibuje ideální výchozí bod pro návštěvu historických památek. Zhlédnete dokonce zajímavé přírodní scenérie Tuniska.

Tunisko last minute

Mapa

 

www.tuniskozajezdy.cz

Spravuje mzstudio.cz | Zásady ochrany osobních údajů